Kontrola jakości

……Kontrola jakości na każdym z etapów produkcji poprzedzona jest wnikliwa analizą dostarczonej dokumentacji. Dzięki temu podwykonawstwo świadczone przez firmę PARDUS zapewnia jakość zgodną z założeniami zleceniodawcy.

……Wykonane detale sprawdzane są pod kątem zgodności wymiarowej protokołami pomiarowymi, a sama dokładność pomiaru zapewniona jest przez bezpośredni system pomiarowy. Precyzyjny pomiar detalu uzupełniają dwie sondy pomiarowe ze stajni Renishaw.

……Jesteśmy przekonani, że jakość końcowa wykonanego u nas produktu, nie jest wynikiem pojedynczej decyzji, tylko zespołu odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów z każdego etapu wykonywania detalu, dlatego zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych pracowników miał wysoką kulturę pracy oraz zdolność prawidłowej oceny detalu, który przechodzi przez jego ręce.

……Firma Pardus jest manufakturą, manufaktura w najlepszym tego słowa znaczeniu, naszą firmę tworzą ludzie, wykwalifikowani specjaliści, którzy swoim podejściem i odpowiedzialnością tworzą z nazwy PARDUS sprawnie funkcjonujący organizm.

……Motywacją pracowników w trosce o jakość jest aspiracja ku temu, by wracali do nas Klienci, a nie produkty.